Služby


Zatepľovanie

Ponúkame bežné zatepľovanie fasád budov. Existuje niekoľko dobrých kontaktných zatepľovacích systémov ( Weber -Terranova, Baumit, Hasit, BASF, Stomix, KEMA, Knauf, Thermodom), pri ktorých výbere Vám radi poradíme a zatepľujeme stavbu podľa Vašich predstáv a požiadaviek.


Rodinné domy, byty – rekonštrukcie

Zameriavame sa na rekonštrukčné práce rôzneho druhu ako: prestavba a nadstavba rodinných domov, a rekonštrukcie bytových jadier.


Obklady, dlažby, sadrokartón

Realizujeme kladenie v rodinných domoch aj v bytoch (obklady všetkých druhov, murované stolíky do kúpeľne, vkladané zrkadlá do rámu), pokládku dlažieb všetkých druhov, montáž sadrokartónu s izoláciou alebo bez a to v podkroví, znížené podhľady, predsadené steny, priečky a rôzne varianty.


Zapožičanie fasádneho lešenia

Požičanie lešenia značky LAYHER -BLITZ ( 0,73m hĺbka, 2,54m x 2m pole ) vyrobené zo žiarovo-pozinkovanej ocele s kompletným vybavením pre bezpečné použitie. Pod prenájmom sa myslí zameranie budovy resp. stavby, vývoz, montáž, demontáž resp. presunutie a nakoniec odvoz lešenia. Cena za prenájom sa líši, je vždy dohodou po osobnom pohovore s klientom a zameraní stavby.