ÚvodProfil firmySlužbyGalériaCenníkKontakt
Erik Simon
Stavebná činnosť
Kvalita pre Vašu spokojnosť
Výstavba a rekonštrukcia rodinných domov a bytov, spoločenských miestností a administratívnych budov.
Vypracovanie projektovej dokumentácie a rozpočtovníctvo
Prenájom fasádneho lešenia.
Preprava stavebného materiálu.
Back
Next
Zatepľovanie:
Ponúkame bežné zatepľovanie fasád budov. Existuje niekoľko dobrých kontaktných zatepľovacích systémov ( Weber-Terranova, Baumit, Hasit, BASF, Stomix, KEMA, Knauf, Thermodom), pri ktorých výbere Vám radi poradíme a zatepľujeme stavbu podľa Vašich predstáv a požiadaviek.

Rodinné domy, byty - rekonštrukcie:
Zameriavame sa na rekonštrukčné práce rôzneho druhu ako: prestavba a nadstavba rodinných domov, a rekonštrukcie bytových jadier.

Obklady, dlažby, sadrokartón:
Realizujeme kladenie  v rodinných domoch aj v bytoch (obklady všetkých druhov, murované stolíky do kúpeľne, vkladané zrkadlá do rámu), pokládku dlažieb všetkých druhov, montáž sadrokartónu s izoláciou alebo bez a to v podkroví, znížené podhľady, predsadené steny, priečky a rôzne varianty.

Zapožičanie fasádneho lešenia:
Požičanie lešenia značky LAYHER- BLITZ  ( 0,73m hĺbka, 2,54m x 2m pole ) vyrobené zo žiarovo-pozinkovanej ocele s kompletným vybavením pre bezbečné použitie. Pod prenájmom sa myslí zameranie budovy resp. stavby, vývoz, montáž, demontáž resp. presunutie a nakoniec odvoz lešenia. Cena za prenájom sa líši, je vždy dohodou po osobnom pohovore s klientom a zameraní stavby.
Služby
Naše služby
Design by vegart: http://www.vegart.sk
(C)2012 www.eriksimon.sk all rights reserved